Bakım-İdame

Bir organizasyonda yapılan en büyük hata (hat/seri üretim, araştırma ve geliştirme, dinamik test vb. alanlarda), proje ömrü devri sürecinde ihtiyaç duyulan gereksinimlerin zamanında ve tam olarak belirlenememesi veya projelere göre önceden belirlenmiş sistematik veya acil durum senaryolarına uygun şekilde yönetilmemesidir. Bu nedenle, garanti süresi bittikten sonra sistem verimsizleşmeye başlayacak veya daha sonra ortaya çıkarılan farklı ve acele çözüm önerileri ile pahalı teknolojilerle desteklenerek çalışmaya devam edecektir. Ancak bu döngünün sistemin verimli kullanım ömrüne olumsuz etki etmesi kaçınılmazdır.

Bu alanda uzun yıllar çalışmış deneyimli kadromuz ile, herhangi bir kuruluşun proje yönetim desteği gerekliliklerinin şirketimiz tarafından belirlenip yerine getirilebileceğinden emin olabilirsiniz.

Proje yönetimi için gerekli olan tüm personel, eğitim, altyapı ve veri tabanı ihtiyaçlarınızı, siz bu alanlara ilave kaynak ve insan gücü teksif etmeden, biz sizin için sağlayabiliriz. Sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Firmamıza ait Taslak bir ILS Konsepti